Протокол засідання педагогічної ради 02.04.2020

Дата: 02.04.2020 10:01

(позапланова педрада у режимі онлайн)

02.04.2020

Присутні: 8 членів педагогічного колективу (директор ЗЗСО, ЗДНВР, ЗДВР, 4 вчителі – предметники, бібліотекар)

Відсутні: -

Порядок денний:

І.    Про схвалення вибору підручників для учнів 7 класу .

І.Слухали:

Кузнєцову Л.В., директора ЗЗСО, яка зауважила про необхідність відбору підручників для учнів 7 класу з метою якісної організації освітнього процесу, з врахуванням індивідуальних особливостей учнів, творчого підходу вчителів до організації навчання. Любов Василівна повторно звернула увагу  на лист МОН №1/9 – 39 від 22.01.2020, яким керувалися при проведенні процедури відбору підручників.

І. Виступили:

1. Бензар А.В., ЗДНВР, яка сказала, що  з 30.03.2020  вчителі історії та інформатики у повному складі розглянули та проаналізували демонстраційні версії підручників, представлених на конкурсний відбір для використання учнями  7  класу  у 2020-2021н.р.

2.Марченка А.В. , учителя історії, який зазначив,що за спільним рішенням, педагоги пропонують схвалити для відбору підручники  з історії відповідно до списку:

Всесвітня історія

1 «Всесвітня історія» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Пометун О. І., Малієнко Ю. Б.

Альтернатива:

2 «Всесвітня історія» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Гісем О. В., Мартинюк О. О.

3  «Всесвітня історія» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Васильків І. Д., Островський В. В., Паршин І. Л., Букавин І. Я.

4 «Всесвітня історія» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Щупак І. Я., Бурлака О. В., Піскарьова І. О. (дуже довго завантажувалась)

5 «Всесвітня історія» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Подаляк Н. Г., Лукач І. Б., Ладиченко Т. В.

Історія України

1 «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Власов В. С., Панарін О. Є., Топольницька Ю. А.

Альтернатива:

2 «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти, за редакцією Пометун О. І., авт. Дудар О. В., Гук О. І

3 «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Хлібовська Г. М., Наумчук О. В., Крижановська М. Є., Бурнейко І. О.

4 «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Гісем О. В., Мартинюк О. О.

5 «Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Смолій В. А., Степанков В. С.

3.Панченко М.С., учителя інформатики, яка запропонувала схвалити для відбору підручники  з інформатики відповідно до списку:

1.«Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти БондаренкоО.О., Ластовецький В.В.,Пилипчук О.П.

Альтернатива:

2.«Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.

3.«Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Казанцева О.П., Стеценко І.В.

4.«Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Морзе Н. В., Барна О.В.

5. «Інформатика» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Коршунова О.В., Завадський І.О.

І. Вирішили:

1. Затвердити список запропонованих підручників для замовлення у кількості – 21( для учнів) та 1(для вчителя) .

2. ЗДНВР Бензар А.В. замовити підручники відповідно до списку на порталі ІСУО до 15.04.2020.

Голова ПР:                Л.В.Кузнєцова

Секретар:                   А.В.Бензар