Протокол засідання педагогічної ради 10.03.2020

Дата: 10.03.2020 13:47

(позапланова педрада)

10.03.2020

Присутні: 10 членів педагогічного колективу (директор ЗЗСО, ЗДНВР, ЗДВР, 6 педагогів початкової школи, бібліотекар)

Відсутні: -

Порядок денний:

І.    Про схвалення вибору підручників для учнів 3 класу .

І.Слухали:

Кузнєцову Л.В., директора ЗЗСО, яка зауважила про необхідність відбору підручників для учнів 3 класу з метою якісної організації освітнього процесу, з врахуванням індивідуальних особливостей учнів, творчого підходу вчителя до організації навчання. Любов Василівна повторно звернула увагу  на лист МОН №1/9 – 39 від 22.01.2020, яким керувалися при проведенні процедури відбору підручників.

ІІ. Виступили:

Патенко Л.В., керівник МО вчителів початкових класів, яка сказала, що в період з 24.02.2020 по 06.03.2020 вчителі початкових класів у повному складі розглянули та проаналізували демонстраційні версії підручників, представлених на конкурсний відбір для використання учнями  3  класу  у 2020-2021 н.р. .Людмила Василівна зауважила,що за спільним рішенням, педагоги пропонують схвалити для відбору підручники наступних авторів:

І. Вирішили:

1. Затвердити список запропонованих підручників для замовлення.

2. ЗДНВР Бензар А.В. замовити підручники відповідно до списку на порталі ІСУО не пізніше 12.03.2020.

Голова ПР:                Л.В.Кузнєцова

Секретар:                   А.В.Бензар