Рік незламності

24 лютого учні 6-Б класу з класним керівником Панченко М. С. пригадали події цього дня 2022 року. Для всіх людей України мирне життя зупинилось близько 5 ранку 24 лютого 2022 року.

11:21 24.02.2023

День єднання

16 лютого в Україні святкують особливе свято — День єднання. Головна мета цього дня — показати єдність українського народу на тлі військової загрози. Учні 4 класу, разом з кл. керівником Колотюк Л.А. долучилися до відзначення державного свята та провели годину спілкування "Україна- єдина"

18:55 16.02.2023

День безпечного Інтернету

Щорічно кожного другого вівторка лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). 7 лютого 2023 року він проходитиме під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”, яке закликає всі зацікавлені сторони об’єднатися, щоб зробити Інтернет безпечнішим і кращим місцем для всіх користувачів, особливо для дітей та молоді.

20:23 07.02.2023