Благодійний проєкт Flowers4school

Учні Дорошівського ЗЗСО I-III ступенів прийняли участь в благодійному проєкті Flowers4school, спрямований на озеленення шкіл України. Скільки було радості у дітей, коли ми отримали від Асоціації квіткових виробників Нідерландів посилку з чудовим посадковим матеріалом цибулин тюльпанів, гіацинтів, нарцисів, крокусів. Тепер ми з нетерпінням будемо чекати весну, щоб милуватися квітами. Сподіваємося, що їх різноманіття будуть впливати на позитивний стан наших учнів. Тюльпани є символом тепла і весни. В нашому закладі тепер буде своя славетна алея Перемоги. Бо Перемога – це найзаповітніша мрія всіх українців!

09:23 22.12.2022

"Миколай крокує від Дорошівки до Новопетрівки"

До Дня Святого Миколая у Дорошівському закладі вирішили порадувати дітей із деокупованої території Снігурівської громади та започаткували акцію "Миколай крокує від Дорошівки до Новопетрівки".Учнівський та педагогічний колектив зібрали для цих діток солодощі та кошти,на які було закуплено приємні подаруночки для кожної дитини із села , яке перебувало під окупацією.

15:17 20.12.2022

День Святого Миколая 2022 року.

https://www.facebook.com/100023135414607/videos/1522987971515104 привітання від президента школи Мустяци Анастасії та Святого Миколая

15:18 19.12.2022

Міжнародний день захисту прав людини

До Міжнародного дня захисту прав людини, який відзначається 10 грудня, учні 4 класу разом з класним керівником Колотюк Л.А. поринули у подорож до країни "Права дитини" .

08:37 15.12.2022

Радощі від 1 класу

Кожна пора року має свою красу. Зима — це чудова пора, яка радує багатьох своєю білизною. Вся земля закутується білим простирадлом. Це дуже гарне видовище. А особливо, якщо це перший сніг, такий довгоочікуваний. Можна пограти у сніжки, зліпити сніговика і просто помилуватися красою сніжинок.

15:12 12.12.2022

300річчя_ГригоріяСковороди

З нагоди відзначення 300-річчя від дня народження видатного українця - мандрівного філософа, педагога Григорія Сковороди

09:11 11.12.2022

Зупинемо булінг разом»

Практичним психологом Горковською Т.М. та соціальним педагогом Кузьміної Н.С. було проведено тренінгове заняття «Зупинемо булінг разом».

09:07 10.12.2022